Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk Güncel 2021**

4.2.1

Daha büyük savaş aksiyonu, epik patron savaşları, heyecan verici karşılaşma panelleri ve yeni Sülük Gizli Evi ile karşınızda yeni nesil Slug it Out!
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 551,760
Geliştirici
Epic Story Interactive
Sürüm
4.2.1
Actualización
16 Eylül 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
54M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk

Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk ile aksiyon ve bulmaca kategorilerini bir araya getiriyor ve oldukça eğlenceli Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk serüvende oynamaya başlıyoruz. Sülük karakterlerimizi savaşlar boyunca yöneterek galip gelmeye çalışıyoruz. Koleksiyonunuza Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk güçlü sülükleri katarak rakiplerinizi daha fazla zorlayabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bir de eşleştirme tabanlı bulmaca oyunu yer alıyor. Oyunu para hilesiyle indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Sürüm: 4.2.1
  • Boyut: 331 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Daha büyük savaş aksiyonu, epik patron savaşları, heyecan verici karşılaşma panelleri ve yeni Sülük Gizli Evi ile karşınızda yeni nesil Slug it Out!

99 mağaranın tümünde sülükler ortadan kayboluyor! Senin görevin bunun nedenin bulmak, sülükleri evlerine döndürmek ve bu yeraltı dünyasındaki hassas sülük enerjisi dengesini yeniden kurmak. Kahraman Eli Shane olarak oyna ve yanında can dostun Kundakçı ile birlikte bu gizemi çöz. Şaşırtıcı güçlere sahip küçük, dönüşen yaratıklardan bir cephanelik topla ve onlara savaşta deneyim kazanarak seviye atlatarak, sülüklerinin nasıl epik dönüşümler geçirdiklerini izle!

YENİ epik patron savaşlarında daha önce hiç olmadığı gibi sülük savaşı yap! Uyanık ol, çünkü karşına beklemediğin bir anda büyük, kötü bir patron çıkabilir. İster Hikâye Modunda dünya haritasını keşfediyor ol, isterse Düello Modunda sayısız rakiple düello et – Slug it Out 2’de her zaman seni bekleyen heyecanlı bir olay var!

Savaş sona erdiğinde sülüklerinle yeni Sülük Gizli Evi’nde dinlen ve dostluğunu pekiştir. Burası sülüklerinin zaman geçirebileceği ve birbirleriyle ve seninle etkileşimde bulunabileceği bir yer!

Fırlatıcını kap, sülüklerini doldur ve SÜLÜK SAVAŞI YAPMAYA hazır ol!

Özellikler:
• Çılgın “üçünü eşle” oyunları! Çok yönlü, hızlı aksiyonlu oyun mekaniği geleneksel “üçünü eşle” paneline çeşitlilik ve zorluk getiriyor
• Epik patron savaşları! Benzersiz, devasa patronlar sana her an sürpriz yapabilir, bu nedenle her zaman bir düelloya hazır ol!
• Slugterra’yı gizemli tehditlerden ve sinsi sülükşörlerden korumak için dünya haritasını Hikâye Modunda keşfet. Çıktığın yolda benzersiz sülükler, merak uyandıran düşmanlar ve karanlık sırlar bulacaksın.
• TV dizindeki favori kötü kahramanlarınla düello et ve daha önce hiç görülmemiş düşmanlarla savaşmak için güzel yeni mağaralara seyahat et!
• Sülüklerinin oyun oynayabileceği ve birbirleriyle ve seninle etkileşimde bulunabileceği yeni Sülük Gizli Evi!
• Yeni ödüller – değerli taşlar topla ve hazine sandıklarının kilitlerini aç!
• Tüm favori sülüklerin toplanmaya ve savaşta fırlatılmaya hazır!

Yenilikler

Özel Çok Oyunculu İsim - Oyuncular artık Çok Oyunculu deneyimlerini kişiselleştirmek için bir Slugterra temalı isim seçebilir!

Yeni Hortlak Megamorph'ları: Mikrobik, Kısa Devre, Soytarı

Yeni Görünümler: Trixie SIO1, Kord SIO1, Pronto SIO1

Denge Ayarları

Ufak hata gidermeleri ve iyileştirme

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Slugterra Slug It Out 2 Hileli Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.