Minecraft Hileli Apk Güncel 2021**

1.17.32.02

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 4,295,262
Geliştirici
Mojang
Sürüm
1.17.32.02
Actualización
30 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Minecraft Hileli Apk

Minecraft Hileli Apk , hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki Minecraft Hileli Apk seviyorsanız Minecraft Hileli Apk gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen Minecraft Hileli Apk birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz dünyada kendi yaşam alanınızı Minecraft Hileli Apk , düşmanlarınızla mücadele etmek ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Minecraft v1.17.40.23 sürümü BETA olarak sunulmuştur, mağaralar ve kayalıklar için düzenlemelere devam edilmiştir. Ayrıca yeni büyük güncellemelere yer verilecek FİNAL sürüm için çalışmalara devam edilmiştir. Minecraft v1.17.32.02 sürümü final olarak sunulmuştur, genel olarak iyileştirmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tehlikeli canavarlar, yüzlerce blok, köylüler, hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Play Store’da 68.99TL’dir, 4.290.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/

Yenilikler

1.17.32 sürümündeki yenilikler:
Çeşitli hata düzeltmeleri

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Minecraft Hileli Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.