GTA San Andreas Hileli Apk Güncel 2021**

2.00

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas'ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 139,038
Geliştirici
Rockstar Games
Sürüm
2.00
Actualización
13 Nisan 2019
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
15M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GTA San Andreas Hileli Apk

Beş yıl önce Carl GTA San Andreas Hileli Apk , çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas’ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film GTA San Andreas Hileli Apk yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni GTA San Andreas Hileli Apk .
Şimdiyse 90’lı yılların başı.

Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.

Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın özellikleri:
• Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleriyle özel olarak mobil için tasarlanmış, yeniden düzenlenen yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club Üyeleri’ne özel olarak, oyunu tüm mobil cihazlarınızda oynayabilmeniz için bulut kayıt desteği
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çifte analog stick kontrolleri.
• Butonları sadece ihtiyaç duyduğunuzda görüntülemenizi sağlayan bağlam seçenekleriyle üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Kumandaları ve seçkin Bluetooth ve USB bağlantılı oyun yüzeyleri ile uyumludur
• Yoğun Deneyim Dokunsal Titreşim Bildirimi ile entegredir
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla isteğinize göre değiştirin

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

En iyi performans için oyunu yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı ve Grand Theft Auto: San Andreas oynarken diğer uygulamaları kapatmanızı öneririz.

android oyun indirgta san andreas 1.08 altın hilegta san andreas 1.08 android hilegta san andreas 1.08 apk downloadgta san andreas 1.08 apk indirgta san andreas 1.08 full apkgta san andreas 1.08 hack apkgta san andreas 1.08 hile apkgta san andreas 1.08 hile indirgta san andreas 1.08 mod apkgta san andreas 1.08 money hackgta san andreas 1.08 para hilegta san andreas altın hilegta san andreas android hilegta san andreas android hile apkgta san andreas apk indirgta san andreas hackgta san andreas hack apkgta san andreas hile apkgta san andreas hile indirgta san andreas mod apkgta san andreas mod apk downloadgta san andreas money hackgta san andreas para hilegta san andreas para hile indirgta san andreas silah hile apkgta san andreas sınırsız para hilegta san andreas sınırsız para hile apk

Yenilikler

Lütfen dikkat: Hali hazırda oyuna başlamış ve ilerlemekte olan oyuncuların oyunu "Devam et (Resume)" seçeneğini tıklayarak değil manuel bir kayıt slotunu seçerek yüklemeleri gerekir. Bu işlemin güncellemenin ardından bir kez yapılması yeterlidir, sonrasında "Devam et" seçeneği normal olarak çalışacaktır.

Genel hata giderme ve geliştirmeler.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

GTA San Andreas Hileli Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.