EverMerge Hileli Apk Güncel 2021**

1.23.1

Bir kısmı birleştirmeyle bir kısmı da dünyayı inşa eden bir simülasyon oyunu olan EverMerge, her seferinde yeni bir keşif ile daha büyük ve daha iyi hale gelen büyülü bir dünya.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 257,147
Geliştirici
Big Fish Games
Sürüm
1.23.1
Actualización
8 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
135M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

EverMerge Hileli Apk

EverMerge Hileli Apk Bir kısmı birleştirmeyle bir kısmı da EverMerge Hileli Apk inşa eden bir simülasyon oyunu olan EverMerge, her seferinde yeni bir keşif ile daha büyük ve daha iyi hale EverMerge Hileli Apk büyülü bir dünya.

EverMerge ülkesi benzer parçalardan oluşan kümelerin birleştirilmesi ve toplanmasıyla kaldırman gereken bir sis ile kaplıdır. Etrafındaki arazi genişledikçe yeni keşifleri ortaya çıkarmak için birleştir.

Açık dünya tarzı oyun sonsuz olanaklar ve kombinasyonlar sunar! Bu büyülü dünyada maceraya atılırken yeni birleştirilebilir öğeleri keşfet ve klasik karakterler ve yaratıklarla tanış.

Birleştirilecek yüzlerce öğe, hayal edebileceğin en büyük kombinasyonlarla inşa edilecek daha büyük öğeler var. Bu fantastik macerada ilerledikçe hazine sandıklarını, hasat edilecek yeni kaynakları ve madencilik için malzemeleri bulacaksın.

Oyun alanında her zaman beklenmedik bir şey olur ve işin püf noktası onu kontrol etmeye çalışmak değil, basitçe onu düzenlemektir.

Bu keyifli ve eğlenceli birleştirme oyununda ilerlemek için biraz stratejiye ve biraz da şansa ihtiyacın olacak.

ANA ÖZELLİKLER:

BU SENİN DÜNYAN VE SENİN STRATEJİN! Geniş açık oyun tahtasında parçaları istediğin şekilde sürükle, birleştir ve organize et.

BİRLEŞTİRME USTASI OL! Sürekli olarak yeni eklenen öğeler; eşleştirilmeyi, toplanmayı, birleştirilmeyi ve inşa edilmeyi bekliyor.

KOLEKSİYONUNU OLUŞTUR! Kaleler inşa etmek, hikaye kitabından ilham alan karakterlerin ve fantastik yaratıkların kilidini açmak için eşleştir ve birleştir.

DAHA FAZLASI İÇİN MADEN! Kaynakların azalıyor mu? Taş, tahta ve daha fazlası için madenin var!

SİHİRLİ HAZİNELER SENİ BEKLİYOR! Kendi olağanüstü dünyanı genişletebilmek için mücevherleri, değerli paraları, mistik asaları ve sihirli sandıkları topla!

KEŞFETMEK İÇİN DAHA FAZLASI! Ödül almak, madeni para ve mücevherleri toplamak veya karakterler için lezzetli tarifleri tamamlamak için günlük görevlere katıl.

ÖZEL ETKİNLİKLERDE OYNA! Özel temalı ikramları ve sürprizleri kazanmak için benzersiz eşleşmeyi tamamla ve bulmacaları birleştir.

www.apkmagazasi.com

Yenilikler

Yaz hala çok sıcak ama EverMerge'nin güncellemesi daha da sıcak! Yeni içerik şunları içerir:

- Mistik Ada harikası
- Cennet Koy'un yeni bir sakini daha! Dur ve "Merhaba" de!
- Ve harika yeni etkinlikler!

EverMerge çalışmazsa, lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin: https://bigfi.sh/EverMergeHelp

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

EverMerge Hileli Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.