Asphalt 8 Hileli Apk Güncel 2021**

5.8.0k

Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300'den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75'ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak mümkün. Asphalt 8 Hileli Apk
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 9,679,406
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
5.8.0k
Actualización
20 Ağustos 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
175M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 8 Hileli Apk

Gameloft’un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak Asphalt 8 Hileli Apk

Bu araba simülasyonu oyunu, tek ve çok oyunculu modlar ve asfaltta drift yapmak için farklı fırsatlar sunuyor. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzara ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, sınırlı süreli etkinlikler ve farklı araçlar seni Asphalt 8 Hileli Apk

Li̇sansli lüks arabalar ve motosi̇kletler

asphalt 8 apk oyun indir club

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8’de hızlı bir yarış deneyimi yaşayabilirsin. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modelleri arasında geniş bir yarış motosikleti yelpazesi de var.

asphalt 8 apk ücretsiz indir

Kendini ifade etmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drifte doy.

asphalt 8 apk indir İle uçuşa geç

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyonda yer çekimini hiçe say, fizik kurallarını zorla.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba veya motosiklet ile havada akrobasiler yap.
Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en iyi oyun tarzı seçilebilir.

asphalt 8 apk indir android oyun club

Hizli yarişçilar İçİn sinirsiz oyun İçeri̇ğİ apkmagazasi.com

asphalt 8 apk hile

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla Kariyer modunda farklı sezonlar ve canlı etkinliklerde oyna.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

asphalt 8 apk para hilesi

Çok oyunculu ve tekli̇ yariş deneyi̇mi̇

asphalt 8 apk 2020

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et.

asphalt 8 apk 5.8.0k
___

Yenilikler

48. güncelleme yeni etkinlikler, meydan okumalar, daha çok ödül ve tarzını gösterebileceğin yeni yollarla geliyor!

YAZ ÇILGINLIĞI
Yeni McLaren Elva Festivali ile sokaklar alev alacak! Yaklaşan yeni etkinlikler için gözünü dört aç.

ÇOK OYUNCULU ARTIK DAHA İYİ
Artık her biri ayrı kurallara sahip birden çok Sezona aynı anda katılabilirsin. Daha çok ödül için sezonluk görevler de ekledik!

ADINI HERKESE DUYUR
Kendine takma isim oluştur ve özel simge ve çerçevelerle profiline renk kat!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Asphalt 8 Hileli Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.